PLANY   LEKCJI

 

 

PLAN    LEKCJI    KLASA   Ia

NR

LEKCJI

 

 GODZINY LEKCYJNE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GODZ.WYJAZDU   NOGOWCZYCE - 7.45


1 8.00-8.45

EW

EW

ZAJĘCIA KREATYWNE

RELIGIA

EW

2 8.55-9.40

EW

EW

EW

EDUKACJA INFORMATYCZNA

EW

3 9.50-10.35

EW

ED.PLASTYCZNA

EW

J.ANGIELSKI

EW

4 10.45-11.30

EW-WF

J.ANGIELSKI

EW-WF

EW

EW -MUZYKA

5 11.45-12.30

J.NIEMIECKI

RELIGIA

J.NIEMIECKI

EW

 J.NIEMIECKI

6 12.40-13.25

EW-WF

7 13.35-14.20
 

GODZ.

POWROTU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN    LEKCJI    KLASA   IIa

NR

LEKCJI

 GODZINY

LEKCYJNE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GODZ.WYJAZDU   NOGOWCZYCE  7.45

1

8.00-8.45

EW

J.NIEMIECKI

EDUKACJA INFORMATYCZNA

RELIGIA

2

8.55-9.40

EW

EW

EW

J.ANGIELSKI

J.NIEMIECKI

3

9.50-10.35

EW

EW - WF

EW

EW

EW - WF

4

10.45-11.30

EW-PLASTYKA

RELIGIA

EW

EW

EW

5

11.45-12.30

EW

J.ANGIELSKI

EW - WF

EW - MUZYKA

EW

6

12.40-13.25

J.NIEMIECKI

 ZAJĘCIA KREATYWNE INF

 

GODZ.

POWROTU

 

 

 

 

 

 

 

PLAN    LEKCJI    KLASA   IIIa

NR

LEKCJI

 GODZINY 

LEKCYJNE

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
                GODZINA WYJAZDU:     NOGOWCZYCE - 7.45
1 8.00 - 8.45  ZAJĘCIA KREATYWNE  EW ZAJĘCIA KREATYWNE
J.ANGIELSKI  EW
2 8.55 - 9.40  EW  EW  EW  EW  EW
3 9.50 - 10.35  EW  EW - WF.  EW  EW  EW - WF
4 10.45 - 11.30  EW-PLASTYKA  EDUKACJA INFORMATYCZNA
 EW
 EW
 J.NIEMIECKI
5 11.45 - 12.30  J.ANGIELSKI J.NIEMIECKI  EW- WF
 EW-MUZYKA  RELIGIA
6 12.40 - 13.25 RELIGIA  J.NIEMIECKI
 7 13.35 - 14.20
  GODZ. POWROTU

 

 

 

 

 

PLAN    LEKCJI    KLASA   IVa

                                            Balcarzowice – 7.15

GODZINY  ODJAZDU                 Sieroniowice – 7.19

                                            Nogowczyce – 7.45

NR

LEKCJI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8.00-8.45

 WF -BASEN

RELIGIA

MATEMATYKA

 PRZYRODA

WF

2

8.55-9.40

WF-BASEN

J.POLSKI

J.NIEMIECKI

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

3

9.50-10.35

J.POLSKI

J.POLSKI

HISTORIA

INFORMATYKA

RELIGIA

4

10.45-11.30

MATEMATYKA

J.NIEMIECKI

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

TECHNIKA

5

11.45-12.30

J.ANGIELSKI

WF

PLASTYKA

MUZYKA

MATEMATYKA

6

12.40-13.25

WDŻ

PRZYRODA

ZAJ. Z WYCH.

ZAJ.KREAT.

J.NIEMIECKI

7

13.35-14.20

MATEMATYKA

ZDW

8

14.30-15.15

             

 

 

 

 

 

 

PLAN    LEKCJI    KLASA   VIa

NR

LEKCJI

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

WTOREK

 

ŚRODA

 

CZWARTEK

 

PIĄTEK

 

1

8.00-8.45

J.NIEMIECKI

J.NIEMIECKI

J.NIEMIECKI

BIOLOGIA

2

8.55-9.40

WŁ.KULT.

RELIGIA

MATEMATYKA

MUZYKA

WF

3

9.50-10.35

WF

J.ANGIELSKI

ZAJ.Z.WYCH.

HISTORIA

MATEMATYKA

4

10.45-11.30

J.POLSKI

HISTORIA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

RELIGIA

5

11.45-12.30

MATEMATYKA

MATEMATYKA

J.POLSKI

INFORMATYKA

 TECHNIKA

6

12.40-13.25

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

PLASTYKA

J.POLSKI

GEOGRAFIA

7

13.35-14.20

 WDŻ

WF

SKS

8

14.30-15.15

 WF

 

GODZINA

POWROTU

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

PLAN    LEKCJI    KLASA   VIb

NR

LEKCJI

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

WTOREK

 

ŚRODA

 

CZWARTEK

 

PIĄTEK

 

GODZ.

WYJAZDU

Balcarzowice – 7.15

Sieroniowice – 7.19

Nogowczyce – 7.45

1

8.00-8.45

J.POLSKI

HISTORIA

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

J.POLSKI

2

8.55-9.40

J.POLSKI

WŁAS. KULT.

J.POLSKI

HISTORIA

BIOLOGIA

3

9.50-10.35

MATEMATYKA

J.NIEMIECKI

MATEMATYKA

WF

J.NIEMIECKI

4

10.45-11.30

J.ANGIELSKI

WF

J.NIEMIECKI

INFORMATYKA

MATEMATYKA

5

11.45-12.30

WF

TECHNIKA

ZAJ. Z WYCH.

J.ANGIELSKI

PLASTYKA

6

12.40-13.25

WF

MATEMATYKA

GEOGRAFIA

MUZYKA

ZDW

7

13.35-14.20

RELIGIA

RELIGIA

8

14.30-15.15

 WDŻ

 SKS

 

GODZ.

POWROTU